fbpx

SIKÇA SORULAN SORULAR

EVENSWISS® ürünleri neden farklı? Onları bu kadar özel yapan ne?

Bütün EVENSWISS® ürünleri içerisinde benzersiz ve özel Dermatopoietin®. aktif bileşenini barındırır. Dermatopoietin® kolajen ve elastin sentezini uyaran ve cildin doğal yenilenme programını aktive eden endojen faktörlerin salınmasını tetikleyerek cildin yapısını ve işlevini canlandırmasını sağlar.

Dermatopoietin® hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz çalışma mekanizmasını buradan inceleyebilirsiniz.

Dermatopoietin® nedir ve nasıl çalışır?

Dermatopoietin® sadece EVENSWISS® cilt ve saç bakım ürünlerinin içerisinde bulunan benzersiz ve özel bir aktif bileşendir. İnsan cildinin homeostazını kontrol eden epidermal sitokin olan interlökin-1 alfa’nın bire bir eş değeridir. Cildin yüzeyinden derinliğine yayılan bir dizi reaksiyonu tetikleyerek cilde nüfuz etmeden derin cilt yapılarını etkiler. Dermatopoietin® cilde uygulandığında sağlıklı bir cilt için gerekli diğer faktörlerin yanı sıra kolajen ve elastin üretimini uyararak cildin doğal yenilenme sürecini harekete geçirmeye yardımcı olur.

Hangi cilt tipleri EVENSWISS® cilt bakım ürünlerinden yararlanabilir?

Cildin canlandırıcı mekanizmaları tüm cilt tipleri için geçerlidir. Yani EVENSWISS® ürünleri herkes tarafından kullanılabilir. Aşırı kuru bir cilde sahipseniz EVENSWISS® serum ya da kremini kullandıktan sonra bir nemlendirici krem kullanabilirsiniz.

EVENSWISS® ürünleri hassas ciltler için uygun mudur?

Evet. EVENSWISS® ürünlerinin geliştiricileri tahriş edici veya alerjik olduğu bilinen her türlü içerikten kesinlikle kaçındı.

EVENSWISS® ürünleri erken yaşlanmayı önlemek için UV filtreleri kullanıyor mu?

EVENSWISS® ürünleri yaşlanma karşıtı etki için optimize edilmiştir, sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmalıdır. Fikrimizce UV filtreleri yalnızca cilt güneşe maruz kalacağı zaman kullanılmalıdır. Geceleri, kapalı alanlarda ve özellikle kötü havalarda kullanılmamalıdır. Bu nedenle cildinizin güneşe maruz kaldığı durumlarda EVENSWISS® ürünlerine ek olarak bir güneş kremi kullanmalısınız.

EVENSWISS® ürünlerinin içindeki koku alerjen içerir mi?

A: Sağlık ve Güvenlik Sertifikamıza buradan ve ürünlerimizin içerdiği kokular için IFRA Onay Sertifikamıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu iki sertifika, ürünlerimizdeki parfüm konsantrasyonunun ULUSLARARASI KOKU BİRLİĞİ IFRA standartlarına uygun olduğunu gösterir.

Başka bir sorunuz mu var? Bize Ulaşın!

ADRESLER
ZORLU CENTER
*Zorlu Center, Levazım Mahallesi, Koru Sokak No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

NİSPETİYE
*Nispetiye Caddesi Seyran Apartmanı NO:35-1B Etiler /İstanbul (Akmerkez Karşısı)

E-POSTA
info@evenswiss.com.tr
Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00
TELEFON
+ 90 533 454 7939
X